Realizacje

Sprawdź, jakie mamy doświadczenie, zobacz realizowane lub wykonane przez nas inwestycje. Nasi pracownicy od wielu lat budują i remontują domy jedno- i wielorodzinne.  Poniżej przedstawiamy tylko niewielką część naszych prac. 

Edit Content

Tessin Park w Cieszynie

Tessin Park to inwestycja realizowana w Cieszynie. Jest to luksusowe osiedle, którego głównym atutem jest lokalizacja. Osiedle składa się z czterech budynków. W każdym z nich znajduje się 45 mieszkań położonych na pięciu kondygnacjach. Dodatkowo w podziemnej części budynku znajdują się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. 

Mieliśmy okazję współpracować przy budowie tego osiedla. Byliśmy podwykonawcą i wybudowaliśmy blok oznaczony literami B i C (środkowe). 

Więcej o inwestycji przeczytasz na stronie Tessin Park

Jeżeli szukasz podwykonawcy do swojego projektu, nie wahaj się – zadzwoń i porozmawiajmy o współpracy +48 537 434 178

Budynki jednorodzinne i bliźniaki 

Budujemy również domy jednorodzinne. Poniżej zdjęcia z kilku najświeższych inwestycji. Jak widać, nie straszne nam są trudne tereny i różne technologie budownictwa.

Szukasz wykonawcy swojego domu jednorodzinnego lub bliźniaka? Świetnie trafiłe(a)ś! Budujemy kompleksowo. Chcesz wiedzieć więcej – dzwoń +48 537 434 178 lub pisz biuro@denfil.pl

Edit Content

Remonty i wykończenia

Poza budową domów, oferujemy również ich wykończenia. Wykonujemy również remonty. Szczegółową informację, o tym jakie usługi realizujemy znajdziesz na podstronie oferty. Poniżej kilka zdjęć renowacji, które zrobili nasi pracownicy. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego domu lub mieszkania, dzwoń śmiało +48 537 434 178

Remonty Bielsko Biała z Denfil to świetna decyzja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zaangażowanych pracowników. Sprawdź nas. 

Używamy plików cookie w celu dostarczenia najwyższej jakości usług. Zapoznaj się z naszą Polityką cookie.